-->
CENNIK USŁUG

Copyright 2021. PROFINFORMATYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Masz pytanie? Napisz do Nas!


 

Imię i nazwisko: (pole wymagane)

E-mail: (pole wymagane)

PAKIET:

Wiadomość:

Zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Profprojekt i wyrażam zgodę na kontakt w celu rozmowy o współpracy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Profprojekt ul. Jana Husa 1c, 03-153 Warszawa. Podane przez Państwa dane będą wykorzystane w celu przedstawienia oferty współpracy. Więcej o tym, jak przetwarzamy Państwa dane znajdą Państwo w Polityce Prywatności Profprojekt.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
CENNIK USŁUG
CENNIK USŁUG
CENNIK USŁUG

Profinformatyka - Obsługa IT dla firm

Dane kontaktowe


 

Zobacz także nasze strony:
www.profdeveloper.pl 

www.drivefixit.pl

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku,

w godz. 9:00-17:00.

03-153 Warszawa

ul. Jana Husa 1C

CENNIK USŁUG
28 marca 2023

Bezpieczeństwo stanowiska pracy z punktu widzenia IT 

Bezpieczeństwo stanowiska pracy z punktu widzenia IT jest bardzo ważne, zwłaszcza w dobie rosnącej liczby zagrożeń ze strony cyberprzestępców.
Oto kilka ważnych kroków, które należy podjąć, aby zapewnić bezpieczeństwo stanowiska pracy z punktu widzenia IT:

 

  1. Użyj silnych haseł i zmieniaj je regularnie - Hasła powinny być unikalne, składać się z wielkich i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. Powinny być zmieniane co najmniej raz na pół roku.

  2. Oprogramowanie antywirusowe - Wszystkie urządzenia powinny mieć zainstalowane oprogramowanie antywirusowe i być regularnie aktualizowane.

  3. Firewall - Użyj firewalla, który pomoże zablokować nieautoryzowany dostęp do systemu.

  4. Aktualizacje oprogramowania - System operacyjny, przeglądarki internetowe i inne oprogramowanie powinny być aktualizowane regularnie. Aktualizacje często zawierają łatki bezpieczeństwa, które pomagają chronić przed zagrożeniami.

  5. Korzystanie z VPN - W przypadku pracy zdalnej, warto korzystać z VPN, który pomaga chronić połączenie internetowe przed nieautoryzowanym dostępem.

  6. Backup - Regularne tworzenie kopii zapasowej danych jest bardzo ważne. W razie awarii lub ataku złośliwego oprogramowania, backup może pomóc przywrócić ważne dane.

  7. Szkolenia dla pracowników - Warto zapewnić szkolenia dla pracowników, aby zwiększyć ich świadomość w zakresie bezpieczeństwa IT. Należy uczyć ich, jak rozpoznawać zagrożenia i jak unikać podejrzanych linków lub plików.

Podsumowując, ważne jest, aby na każdym stanowisku pracy z punktu widzenia IT stosować najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy zminimalizować ryzyko ataków i zagrożeń, które mogą mieć wpływ na naszą firmę lub organizację.

Czy w Twojej organizacji realizowane są wszystkie powyższe działania ?
Warto sprawdzić. :)