-->
CENNIK USŁUG

Copyright 2021. PROFINFORMATYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Masz pytanie? Napisz do Nas!


 

Imię i nazwisko: (pole wymagane)

E-mail: (pole wymagane)

PAKIET:

Wiadomość:

Zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Profprojekt i wyrażam zgodę na kontakt w celu rozmowy o współpracy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Profprojekt ul. Jana Husa 1c, 03-153 Warszawa. Podane przez Państwa dane będą wykorzystane w celu przedstawienia oferty współpracy. Więcej o tym, jak przetwarzamy Państwa dane znajdą Państwo w Polityce Prywatności Profprojekt.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
CENNIK USŁUG
CENNIK USŁUG
CENNIK USŁUG

Profinformatyka - Obsługa IT dla firm

Dane kontaktowe


 

Zobacz także nasze strony:
www.profdeveloper.pl 

www.drivefixit.pl

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku,

w godz. 9:00-17:00.

03-153 Warszawa

ul. Jana Husa 1C

CENNIK USŁUG
27 lipca 2023

chatGPT - niewątpliwie ułatwia pracę.
Ale nie tylko on umożliwia skorzystanie ze sztucznej inteligencji.

ChatGPT:
Zastosowanie tego narzędzia obejmuje interaktywną komunikację z użytkownikami za pomocą naturalnego języka. ChatGPT może być wykorzystywany do budowy inteligentnych asystentów w aplikacjach czatu, do odpowiedzi na pytania użytkowników, do wspomagania w zakresie edukacji i wielu innych zastosowań, które wymagają interakcji językowej.
 
Auto-GPT:
Auto-GPT to narzędzie wykorzystujące technikę AutoML (Automated Machine Learning)
Wyobraź sobie, że możesz zautomatyzować ChatGPT, tak aby mógł się sam monitować, dopóki nie osiągnie wyznaczonych celów.
Brzmi fajnie, prawda? Cóż, teraz możesz to zrobić dzięki Auto-GPT.
 
Playground:
Playground to interaktywne środowisko online, które umożliwia eksperymentowanie z różnymi modelami AI i algorytmami w przeglądarce internetowej. Zazwyczaj jest to narzędzie do eksploracji i nauki w dziedzinie sztucznej inteligencji, które pozwala użytkownikom na łatwe testowanie różnych podejść i algorytmów bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.
 
Jasper:
Jasper to narzędzie AI, które może pomóc w tworzeniu treści do mediów społecznościowych, reklam, postów na blogach, e-maili, stron internetowych itp.
Jasper jest stworzony do zastosowań biznesowych, takich jak marketing, sprzedaż i inne. W przeciwieństwie do ChatGPT, który ma ogólne zastosowanie, Jasper dostosowuje język do konkretnych przypadków użycia. Właśnie dlatego wyniki Jaspera będą bardziej przydatne dla firm i ich klientów.
 
Quillbot:
Quillbot to narzędzie do paraphrasingu tekstu. Wykorzystuje sztuczną inteligencję do przekształcania zdania w inne, zachowując przy tym ogólne znaczenie. Jest używany do unikania plagiatu, ulepszania jakości tekstu lub zmiany stylu w zdaniu, zachowując przy tym spójność i sens oryginalnej treści.
Czyli idealne dla ....ucznów i studentów
Wszystkie wymienione narzędzia mają różne zastosowania i mogą znaleźć szerokie zastosowanie w codziennym życiu - pracy czy nauce.
 
Czy AI nas wkrótce zastąpi ?